Aktuality

 

 • obrázekMuzeum pátrá po starých fotografiích hotelu Grand a vzpomínkách na něj!

  Šumperské muzeum na jaro 2023 připravuje výstavu věnovanou historii i budoucnosti legendárního hotelu Grand. Sháníme fotografie interiérů hotelu, večírků, oslav, momentky ze života. Současně uvítáme vzpomínky na okamžiky, které jste v šumperském kultovním hotelu prožili.

  Fotografie a vzpomínky můžete posílat kurátorce výstavy na e-mail kristina.lipenska(zavinac)muzeum-sumperk.cz nebo je přinést do pokladny muzea, případně zatelefonujte na číslo 583 363 087.

  .

   

   

   

   

   

   

 

 

 • obrázek

 

 • Informace pro zákazníky podle zákona č. 634/1992 Sb. – Zákon o ochraně spotřebitele

  V souladu se zněním § 14 zákona č. 634/1992 Sb., v platném znění, je prodávající povinen informovat zákazníka o podmínkách mimosoudního řešení spotřebitelských sporů.

  Ve všech zařízeních Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvková organizace, je subjektem věcně příslušným k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů statutární zástupce organizace:

  Ředitelka organizace: PhDr. Marie Gronychová

  Email: marie.gronychova(zavinac)muzeum-sumperk.cz

  Tel.: 583 363 071, 603 174 509

  Web: www.muzeum-sumperk.cz

   

  V případě, že dojde mezi organizací a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

  Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR Štěpánská 15 120 00 Praha 4

  Email: adr@coi.cz

  Web: www.coi.cz/informace-o-adr/

 

 • obrázek

 

TOP