Aktuality

• Muzejíčko bude uzavřeno pro veřejnost z důvodu omezené kapacity v těchto termínech: 24.5. od 9:30 do 11:00, 25. 5. od 9:00 do 11:00 a od 13:00 do 14:30, 26.5. od 9:00 do 11:30, 27.5. od 9:00 do 11:00, 31.5. od 9:00 do 11:00. Děkujeme za pochopení.

• Volné pracovní místo

Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace, nabízí pracovní místo

profese: uklízečka

pracoviště: Muzeum Šumperk, Hlavní třída 22

nástup: ihned

hlavní pracovní poměr: doba určitá (lze prodloužit na dobu neurčitou)

úvazek: plný, tj. 40 hodin týdně (podle požadavku uchazeče možno i zkrácený)

Ohodnocení: základní plat dle nařízení vlády, č. 341/2017 Sb. v platném znění

Bližší informace podá: Anna Stebnická, mzdová účetní

telefon: 583 363 080 (8,00 hod. – 13,30 hod.)

e-mail: anna.stebnicka(zavinac)muzeum-sumperk.cz

• Zvýhodněné vstupné na výstavy Zachráněné poklady a Poklady ze staré knihovny

V šumperském muzeu návštěvníky pravidelně seznamujeme s různými poklady muzejních sbírek. Nedávno jsme zde otevřeli dvě výstavy, které mají slovo poklad už ve svém názvu: archeologickou výstavu Zachráněné poklady, představující nálezy učiněné pomocí detektorů kovů, a výstavu starých knih i rukopisů Poklady ze staré knihovny. Protože si myslíme, že výstavy patří k sobě a návštěvníci by je měli vidět obě, nabízíme jejich společnou prohlídku za zvýhodněné vstupné 50 Kč (plné) a 20 Kč (snížené). O důvod víc nenechat si ujít návštěvu muzea, které je plné pokladů.

• Speciální vstupné při návštěvě nové expozice J. E. Welzla

V Muzeu Zábřeh si nyní mohou návštěvníci prohlédnout všechny stálé expozice za zvýhodněné vstupné. Stačí, když si zakoupí vstupenku do expozice J. E. Welzla. Tím získají slevu na vstupenku do dalších stálých expozic muzea včetně Grafického kabinetu Václava Hollara, otevřeného v roce 2020. Navíc mohou ještě zdarma navštívit aktuální výstavu v Minigalerii. Při plném vstupném tak zaplatí 100 Kč namísto 140 Kč. U sníženého vstupného bude úspora ještě větší – za prohlídku stálých expozic a výstavy v Minigalerii zaplatí namísto 100 Kč jen 40 Kč.

Speciální vstupné – plné

100 Kč: J. E. Welzl 60 Kč + snížené vstupné do dalších stálých expozic (včetně Hollara) 40 Kč + Minigalerie zdarma.

Speciální vstupné – snížené

40 Kč: J. E. Welzl 40 Kč + další stálé expozice (včetně Hollara) zdarma + Minigalerie zdarma.

• obrázekobrázek

• obrázek

• Informace pro zákazníky podle zákona č. 634/1992 Sb. – Zákon o ochraně spotřebitele

V souladu se zněním § 14 zákona č. 634/1992 Sb., v platném znění, je prodávající povinen informovat zákazníka o podmínkách mimosoudního řešení spotřebitelských sporů.

Ve všech zařízeních Vlastivědného muzea v Šumperku, příspěvková organizace, je subjektem věcně příslušným k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů statutární zástupce organizace:

Ředitelka organizace: PhDr. Marie Gronychová

Email: marie.gronychova (@) muzeum-sumperk.cz