Afrika v Muzejíčku

15. 10. 2022 – 19. 3. 2023

Muzeum Šumperk (Muzejíčko)

Na podzim se šumperské Muzejíčko promění v africkou buš s množstvím divokých zvířat. Nebudou chybět lvi, antilopy, vodušky, opičky nebo gepard. Při svém putování po Africe budou muset návštěvníci překonat různé nástrahy a překážky, aby se vyhnuli nebezpečným šelmám a ostrým zubům krokodýla nilského. Základem výstavy bude sbírka dermoplastických preparátů zapůjčená od paní Jany Zemanové, doplněná exponáty z Lovecko-lesnického muzea na zámku Úsov. A jak již je v Muzejíčku zvykem, nebudou chybět tematicky zaměřené aktivity pro děti i pro jejich dospělý doprovod.

Výstava je vhodná pro předškoláky a žáky základních škol. V případě zájmu se můžete objednat na adrese vstupenky(zavinac)muzeum-sumperk.cz.

Muzejíčko bude z důvodu naplnění kapacity uzavřeno: 25. 11. od 13:00 do 14:00. Děkujeme za pochopení.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek