Prázdninový den

21. 7. 2022 od 9.00 do 16.00 hodin

Muzeum Šumperk

Ani letos nepřijdou návštěvníci muzea o tradiční letní zábavnou akci – Prázdninový den. V Pavlínině dvoře budou od 9 do 16 hodin rozmístěna stanoviště s úkoly a soutěžemi inspirovanými aktuálními výstavami.

Už tento čtvrtek se můžete těšit na naši tradiční prázdninovou akci – Prázdninový den. Jak už je u něj zvykem, jednotlivá stanoviště se budou tematicky vztahovat k našim aktuálním výstavám. Děti si tak budou moci vyrobit domek z rychleschnoucí hlíny, upéct perníkový domeček, zkoumat motýly a mnoho dalšího. V předchozích letech byla stanoviště rozmístěna v prostoru Pavlínina dvora. Letos to však vypadá, že teploty budou atakovat tropickou třicítku, a tak jsme se rozhodli, že pokud se předpověď naplní, přesuneme část programu do vnitřních prostor muzea, kde je příjemný chládek!