Pálení čarodějnic

29. 4. 2018 v 15 hodin

Muzeum Šumperk

Poslední dubnový víkend je každoročně spojený s tradičním pálením čarodějnic. Ani šumperské muzeum nezůstane mimo dění a v neděli 29. dubna se i na nádvoří Pavlínina dvora rozhoří ohně a bude se slavit a soutěžit. Zábava bude připravena pro malé i starší návštěvníky a určitě se nebude nikdo nudit. Těšíme se také na to, že přijde spousta maskovaných čarodějnic, bosorek, čarodějů. Připravena bude spousta aktivit a soutěží, např.: přeskakování pavučin, věštírna, střelba na terč, házení krys do kotle, míchání lektvarů, slalom s kostitřasy nebo čarodějnická promenáda. Těšit se také můžete na taneční vystoupení v čele s lektorkou zumby Šárkou Elsnerovou a na projekt Cahyo cinta - barevné malování na dřevěné masky a zvířátka z Indonésie v doprovodu šamanského bubnu. Tak oprašte košťata a v neděli 29. dubna se uvidíme na Pavlínině dvoře.

Vstupné je 50 Kč jednotné, děti do 2 let zdarma.