Cesty k domům

 

18. 5. – 17. 9. 2017

Muzeum Šumperk (Výstavní síň)

Výstavu finančně podpořil:

Klíčovým faktorem pro vznik a vývoj domu byla a stále je lidská přizpůsobivost a vynalézavost – člověk má vrozenou mimořádnou schopnost reagovat a využít jakéhokoliv materiálu, který mu příroda v daném období a oblasti nabízí. Projděte se s námi vývojem lidských obydlí od úplných počátků do přelomu letopočtu u nás a ve střední Evropě a poznejte život lidí v dobách dávno před příchodem moderních technologií. K výstavě Vám nabízíme možnost objednat si komentovanou prohlídku nebo naučné programy s výtvarnou dílnou pro školní i jiné kolektivy. Výstava je vhodná pro všechny věkové kategorie. Máte-li o naši nabídku zájem, kontaktujte nás prosím, prosím, na e-mail: barbora.tomesova@muzeum-sumperk.cz nebo na čísle 583 363 094. 

Vernisáž výstavy se uskuteční 18. 5. v 17 hodin.

Vstupné: plné 40 Kč, snížené 20 Kč, děti do 3 let zdarma

 

 

K výstavě, kterou doporučujeme pro děti od 4 let až po studenty středních škol, budou probíhat komentované prohlídky a komentované prohlídky s tvořivou dílnou. Edukační programy budou přizpůsobeny věku a schopnostem dětí. Pro starší děti máme připraveny pracovní listy.

Ceny:

  • Komentovaná prohlídka: 20 Kč za žáka, pedagogický doprovod zdarma
  • Komentovaná prohlídka s tvořivou dílnou: 30 Kč za žáka, pedagogický doprovod zdarma

 

Věříme, že naše edukační programy k výstavě Cesty k domům budou pro Vaše žáky dobrou a příjemnou cestou k osvojení si učiva probíraného v hodinách vlastivědy a dějepisu. V případě zájmu o naše programy se, prosím, předem objednejte na mailu barbora.tomesova@muzeum-sumperk.cz nebo telefonním čísle 583 363 094.

 

 

TOP