Jarní cvičení v Muzejíčku

21. 3. 2017 od 9 do 15 hodin

Muzeum Šumperk (Muzejíčko)

K prvnímu jarnímu dni bude v šumperském Muzejíčku pro děti připraven program s hrami, cvičením a výtvarnou dílničkou. Malí návštěvníci jsou zváni 21. března od 9 do 15 hodin k prožití zábavného dne v nově instalované Sportovní herně. Děti si na 10 stanovištích vyzkouší úkoly z gymnastiky, hokeje, basketbalu, atletiky či jógy. Malí sportovci také prověří svou stabilitu a odvahu při chůzi na pružném laně zvaném slackline a zahrají si kuželky či golf. Na úspěšné závodníky bude nakonec čekat malá sladká odměna. Ve výtvarné dílničce si i ty nejmenší děti budou moci vytvořit dílko, které si odnesou domů na památku. Malí i velcí jistě uvítají možnost vyfotit se na stupních vítězů nebo v převleku za hokejistu. Školní kolektivy se prosím předem objednejte na e-mailu: kristina.lipenska@muzeum-sumperk.cz nebo telefonu 583 363 094.