Sportovní herna

16. 3. - 4. 6. 2017

Muzeum Šumperk (Muzejíčko)

Oblíbená interaktivní herna pro malé i velké se tentokrát ponese ve sportovním duchu. Malí sportovci se mohou těšit na zbrusu nové atrakce, jako je střelba na branku, sportovní i moderní gymnastika, chůze po popruhu nebo skok do výšky pro milovníky atletiky. Na své si přijdou i malí jogíni. Originální interaktivní exponáty, pocházející většinou opět z dílny Vlastivědného muzea v Šumperku, návštěvníky nejen pobaví, ale také donutí vyzkoušet si jak tělesné dovednosti, tak i znalosti z oblasti sportu. Víte například, kdo je nejznámější šumperský hokejista? To a mnoho jiného se dozvíte v nové, sportovní herně. K herně Vám nabízíme možnost objednat si komentovanou prohlídku. Máte-li o naši nabídku zájem, pište, prosím, na e-mail: sarka.krellerova@muzeum-sumperk.cz.